Vážený pane/Vážená paní!

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem všeho nábytku. Prodáváme nábytek do celého domu – od obývacího pokoje po koupelnu. Nabízíme mnoho tisíc produktů. Spolupracujeme také s více než stovkou výrobců a prodáváme jejich výrobky. Neustále se snažíme obohatit a rozšířit nabízený sortiment a hledáme nové partnery.

Naší velkou výhodou je dodávání vlastními dopravními prostředky, naši zaměstnanci zabývající se dodávkami jsou mladí, milí lidé a vaši zákazníci budou s dodáním jistě spokojeni. Jako, samozřejmě, s nábytkem. Hodnocení, která dostáváme od spokojených zákazníků, jasně ukazují naše obavy o jejich spokojenost a dobrou kvalitu našich produktů.

Další výhodou je skutečnost, že máme individuální přístup ke klientovi, otevřenost a přístupnost.

Navíc – v případě společností – je možné exportovat u nás s 0% sazbou DPH.

S ohledem na výše uvedené bychom vám rádi nabídli spolupráci za podmínek příznivých pro obě strany.

Spolupracujeme na principu dropshipping – kompletní doručovací služba (dodání objednávek z našeho skladu koncovému zákazníkovi) nebo dodání jakéhokoli množství zboží od polského výrobce na uvedenou adresu.

Pokud navíc najdete nabídky, které nejsou součástí našeho sortimentu, a chtěli byste je prodat, zeptejte se prosím na kontrolu dostupnosti

Pokud máte zájem, kontaktujte nás, prosím, abychom mohli dohodnout se na podrobných podmínkách spolupráce.

Kontaktní údaje:

premiumnabytek@seznam.cz